Genel

Sekabet Para Çekme Hızı

Sekabet Para Çekme Hızı

Tıkla ve Giriş Yap!

Finansal işlemler konusunda, sekabet sitesi ile çalışanlar hızlı hareket etme imkanına sahiptir. Sekabet para çekme hızı birçok sitede görülmeyen işlem süreleri ile kullanıcıların karşısına çıkarılmıştır. Genel tanımlamanın, hemen şeklinde yapıldığı dikkat çekmektedir. Sadece tek bir yöntemde farklı bir işlem süresi gündeme getirilmiş olup, Türkiye piyasasında kullanılmayan ya da tercih edilmeyen bir yöntemi işaret etmektedir.

Sekabet Para Çekme İşlem Süreleri

Neteller ve skrill, ecopayz, bitcoin, paykasa gibi yöntemlerin işlem süresinin hemen olduğu ifade edilmiştir. Yani anında vermiş olduğunuz talimatın gerçeğe dönüştüğü görülecektir. Bu sistemlerin, sanal cüzdanların tamamı için aynı anlayış geçerlidir. Hızlı ve güvenli bir şekilde vermiş olduğunuz talimatların, komisyonsuz bir şekilde gerçeğe dönüştüğünü görebilirsiniz.

Sekabet Banka Havalesi İle Para Çekme Hızı

Sekabet sitesinde para çekme işlemleri konusunda tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir tanesi, banka havalesi ya da EFT olarak belirlenmiştir. Türkiye piyasasında sekabet sitesinden para çekme işlemleri konusunda en fazla kullanılan sistemi işaret etmektedir. İşlem zamanı bölümünde, 1 dakika ile 30 dakika aralığında işlemlerin gerçekleştiği şeklinde bilginin verildiği görülmüştür. İşlem yoğunluğuna bağlı olacak şekilde, en fazla 30 dakika içerisinde EFT yöntemi ya da banka havalesi yöntemi ile para çekme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sekabet Para Çekme Hızına Etki Eden Faktörler

Sekabet para çekme hızı yukarıda bahsedildiği gibi anında, 1 dakika, 30 dakika gibi işlem sürelerinden meydana gelmektedir. Etki eden faktörlerin ilk sırasında işlem yoğunluğu bulunmaktadır. Ancak yoğunluk ne kadar yaşanır ise yaşansın, hiçbir şekilde 30 dakikalık işlem süresinin geçmediği görülecektir. Ayrıca üyelerin minimum para çekme talimatı vermesi, maksimum para çekme talimatı vermesi de işlem hızına etki etmektedir. Bunun dışında üyelerin kendi adına ait hesapları kullanması da, işlemlerin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesi anlayışını ortaya çıkaracaktır. Farklı bir hesap üzerine para çekme talimatının verilmesi, inceleme işleminin yapılması, doğrulama belgelerin gönderilmesi gibi etkenleri ön plana çıkaracak ve bu da zamanın uzaması anlamına gelecektir. Önce kuralları okumanız, limitler hakkında bilgi sahibi olmanız, belge taleplerinin gündeme gelmesi durumunda, karşılamanız, daha hızlı işlem süreleri ile karşılaşmanız anlamına gelecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir